ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Risi Shkarko nga youtube pa program ---2011---

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
arajka

Numri i postimeve : 29
Votimet : 99
Join date : 18/10/2008

Risi Shkarko nga youtube pa program ---2011--- Empty
MesazhTitulli: Risi Shkarko nga youtube pa program ---2011---   Risi Shkarko nga youtube pa program ---2011--- I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 2:57 pm

Ja edhe nje metod per te shkarkuar nga Youtube pa program shum e mir dhe e lehtë
pasi ta hapni youtuben ose videon qe deshironi te shkarkoni pas WWW. e shruani OK përshembull
http://www.OKyoutube.com/watch?v=dgowWPIIX2g
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://udhezimi.albanianforum.net
 
Risi Shkarko nga youtube pa program ---2011---
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VENDET E FORUMIT :: Trika per kompjuter-
Kërce tek: