Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Your first subject

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
arajka


Numri i postimeve : 29
Votimet : 99
Join date : 18/10/2008

Your first subject Empty
MesazhTitulli: Your first subject   Your first subject I_icon_minitimeSat Oct 18, 2008 11:24 pm

RREGULLORJA e www.udhezimi.albanianforum.net.Gjuha kryesore e www.udhezimi.albanianforum.net është GJUHA SHQIPE. Gjuhët e tjera do të lejohen kur eshte e nevojshme.Në rast shkelje të kësaj pike postimi do të ndryshohet ose fshihet!# a lejohet dialekti në Forum? Po, mjafton që të jeni të kuptueshëm në të shkruar.JO ofendime apo sharje personale ndaj anëtarëve të ForumitNdalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antari të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga www.udhezimi.albanianforum.net .JO CHIT - CHAT në Forum.Të dallojmë temat me natyrë serioze prej atyre argëtuese . Janë të ftuar të gjithë anëtaret që para se të postojnë në Forum ti permbahen temave ku ata postojnë. Në rast te kundert postimet e tyre do te editohen ose do te fshihen komplet nga Forumi.JO postimeve pornografike në www.udhezimi.albanianforum.net Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejtës së postimit në forum.Duhet të respektoni mendimin ndryshe!Nëse e keni të vështirë të pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni të impononi mendimet tuaja me forcë, sinqerisht, ju jeni në vendin e gabuar.Temat e njëjta (me të njëjtën tematikë) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN.Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.Postimet e Mesazheve janë pronë e Arsim kabashi forum postim konsiderohet pronë e Forumit dhe si e tillë i perket Forumit të vendos se cdo bëhet me to. Në rast se keni ndonjë koment personal për ndonjë postim, mund të kontaktoni Stafin e ARSIMKABASHI FORUM (ARAJKA).Nuk lejohen reklamat ose propaganda!Reklama e gjëra të paautorizuara në www.udhezimi.albanianforum.net janë rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në fshirjën ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni Rubrikën: "Reklamoni web faqen tuaj këtu."Përmbajtja e Temave Stafi administrativ dhe moderues nuk mban asnjë përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth opinioneve të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë kundër rregullores së Forumit.Nuk duhet të bëni dallime krahinore!Pavarësisht se cfarë paragjykime krahinore ju mund të keni si anëtar i Forumit, kur të hyni në www.udhezimi.albanianforum.net , këto paragjykime nuk duhet ti sillni me vete. Ata shqiptarë që bëjnë dallime midis vëllezërve të një gjaku (si psh. me fjalët maqedonas, kosovar...), nuk janë të mirëpritur në www.udhezimi.albanianforum.net . Të gjithë ata anëtarë që bëjnë dallime të tilla krahinore përjashtohen mënjeherë nga Forumi! Rregullorja për Kerkesa, Ndihm, Pytje etj..Nëse keni nevoj për ndihme atëherë vendos tek titulli [Ndihmë]Nëse keni nevoj për pyetje ose te intereson diqka te dini atëherë shkruaj tek titulli [Pyetje]Nëse dëshironi të kërkoni diçka atëherë shkruaj tek titulli [Kërkoj]Qëllimi i këtij rregulli është që në bazë të titullit të diem për çka bëhet fjalë.Perfundim: Kjo është Rregullorja e përgjithshme e www.udhezimi.albanianforum.net ! Disa nga nënforumet kanë disa rregulla të vecanta që janë vënë si kryetemë. Lexoni këto rregulla para se të postoni në www.udhezimi.albanianforum.net , që të shmangni keqkuptimet brenda Forumit.Përpilimi i Rregullores së mësipërme është fryt i Stafit të Forumit www.udhezimi.albanianforum.net (ARAJKA). Vërejtjet dhe sugjerimet e anëtarëve të forumit janë të mirëpritura, nga Stafi i www.udhezimi.albanianforum.net ne krye me drejtorin Arsim Kabashi. Forumi rezervon të drejtën të shtojë/heqi/ndryshojë rregullat e mësipërme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://udhezimi.albanianforum.net
 
Your first subject
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VENDET E FORUMIT :: Rregullat-
Kërce tek: