Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mrekullia e Allahut në xhami, Nepal!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
arajka


Numri i postimeve : 29
Votimet : 99
Join date : 18/10/2008

Mrekullia e Allahut në xhami, Nepal!  Empty
MesazhTitulli: Mrekullia e Allahut në xhami, Nepal!    Mrekullia e Allahut në xhami, Nepal!  I_icon_minitimeMon Aug 30, 2010 10:58 pm

Ndodhi në Nepal. Qeveria në Nepal nuk ia lejoi besimtarëve që ti përdorin mjetet e ndërtimit për xhamin, dhe ju thanë: Shkoni dhe pyetni Allahun e juaj që tju ndihmoj!
Prandaj Imami i xhamis e ka parë në ëndërr pejgamberin e Allahut duke e këshilluar që pjesën e fundit të minares ta mbulojë me një pëlhur të bardh e pastaj le të vështrojë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://udhezimi.albanianforum.net
 
Mrekullia e Allahut në xhami, Nepal!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VENDET E FORUMIT :: Video-
Kërce tek: