Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rrite performancën e PC tuaj perkatesisht Ram meorien

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
arajka


Numri i postimeve : 29
Votimet : 99
Join date : 18/10/2008

Rrite performancën e PC tuaj perkatesisht Ram meorien Empty
MesazhTitulli: Rrite performancën e PC tuaj perkatesisht Ram meorien   Rrite performancën e PC tuaj perkatesisht Ram meorien I_icon_minitimeWed May 19, 2010 8:41 pm

Me te djath kliko ne My Computer
Pastaj Properties
>> Advanced
>> Performance - Settings
>> Advanced >>
Shko te Virtual Memory -
pastaj Change
Ketu i keni dy dritare me dy numra ju numrin e parë me te vogël e beni si te dytin i cili eshte me i madh pastaj vetem e ristartoni pc tuaj dhe me kete mund te luani disa lojra qe nuk keni mundur ti luani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://udhezimi.albanianforum.net
 
Rrite performancën e PC tuaj perkatesisht Ram meorien
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VENDET E FORUMIT :: Trika per kompjuter-
Kërce tek: