Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zgjidhja e problemit te messengjerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
arajka


Numri i postimeve : 29
Votimet : 99
Join date : 18/10/2008

Zgjidhja e problemit te messengjerit Empty
MesazhTitulli: Zgjidhja e problemit te messengjerit   Zgjidhja e problemit te messengjerit I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:57 pm

Koheve te fundit shum perdorues te kompjuterit kan problem me msn ku disave nuk i ben msn disave nuk i ben kamera e shum te tjera.Dua te ju sqaroj se dallon messengeri per XP dhe per Windows 7 prandaj ata qe e kan XP messengjerin e ri mund ta instalojnë këtu ndersa ata qe e kan windows 7 problemi zgjidhet me leht prandaj edhe nuk ka nevoj te shkruaj .Ketu e keni linkun ku e shkarkoni pastaj e klikoni RUN dhe e instaloni linku per shkarkim te mesengerit

Sharko Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://udhezimi.albanianforum.net
 
Zgjidhja e problemit te messengjerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: VENDET E FORUMIT :: Trika per kompjuter-
Kërce tek: